سوالات متداول

برخی از سوالات شما

مجموعه ی ما به پشتوانه ی تیم حرفه ای و متخصص ایده هایی کاربردی به منظور گسترش کسب و کار به شما ارائه می دهد و تا مرحله ی اجرا و در نهایت سوددهی همراه شما است؛این همان چیزی است که در این وضعیت اقتصادی می تواند ناجی کسب و کار شما باشد.

بله مجموعه ی NEXT IN NET این امکان را فراهم کرده که فقط در بخش اجرایی یا فقط در بخش طراحی با شما همکاری داشته باشد.

هیچ چیز در جهان مطلق نیست؛نمیتوان قطعی گفت نتیجه نمی گیرید اما زمانی یک طرح یا اجرا عالی خطاب می شود که کمترین خطا  و کمترین درصد عدم حصول نتیجه را داشته باشد که این مهم تنها با سپردن کار به فردی که آشنایی کامل با اصول و قواعد دارد امکان پذیر است.

بخش طراحی متشکل از تیم ایده پردازان،مشاورین کسب و کار و مشاورین اقتصادی است که کارشان ارائه ایده بر اساس روحیات،توانمندی ها،اهداف و بودجه ی شما است. ایده هایی منطبق بر اصول اقتصادی و بازاریابی باشند و اصل ذائقه شناسی نیز در آنها رعایت شده باشد.

در ابتدای مراجعه شما به شرکت فرمی تحت عنوان “آنالیز و مشاوره” به شما ارائه می شود؛این فرم حاوی سوالاتی در است که شما را به ایده پردازان از هر لحاظ معرفی می کند و ایده ها نیز بر اساس همین فرم طراحی می شوند. بهره مندی از فر3م آنالیز و مشاوره و تحلیل این فرم هدیه مجموعه ی NEXT IN NET به شما است؛حتی اگر چندان از گسترش کارتان مطمئن نیستید نیز می توانید از این فرم استفاده نمایید.

بخش اجرایی متشکل است از طراحان سایت،سئوکاران،کارشناسان تولید محتوا،گرافیست ها،کارشناسان دیجیتال مارکتینگ، کارشناس سوشیال مدیا مارکتینگ،ادمین های حرفه ای شبکه های اجتماعی،عکاسان صنعتی،نیروهای خدمات تصویری اعم از تیزر سازی،فیلم برداری،تدوین و…. ،برگزار کنندگان سمینار ها،افتتاحیه ها و اقسام جشن ها و رویدادها(ایونت مارکتینگ)

فعلا این طرح شامل کسب و کارهای اینترنتی و آنلاین که سرمایه ی اندکی برای راه اندازی لازم دارند می شود.

شعار مجموعه ی NEXT IN NET ” کمترین هزینه؛بیشترین سود ” است،همه ی تلاش ما در همکاری با شما بر این است که از هزینه های اضافی بکاهیم و به جای صرف هزینه برای تبلغیات بی فایده،تعویض دکورهای گران قیمت و یا هر خرج این چنینی از مارکتینگ های کم هزینه تر و سوده تر استفاده کنید. نحوه ی پرداخت نیز بستگی به فعالیت مورد نیاز شما دارد مثلا برای ساخت یک تیزر حین تحویل کلیه هزینه باید پرداخت شود اما برای مدیریت یک شبکه احتماعی مثلا به مدت شش ماه شما ماهیانه هزینه ای را پرداخت می کنید و به یکباره متحمل خرج نمی شوید.

بله؛خدمات ما از لحاظ کیفیت ضمانت دارد و در هر زمینه بهترین را به شما ارائه می دهیم. ما ضمانت بازگشت وجه نداریم اما افزایش سود شما را تضمین می کنیم.

از طریق شماره ی درج شده در سایت،پیج اینستاگرام،تلگرام و یا فرم تماس با شما می توانیم با ما در ارتباط باشید.

تیم NEXT IN NET مجری و ارائه دهنده ی طرح های گسترش کسب و کار یاری دهنده ی شما در تمامی مراحل به سود رسیدن از آنالیز فردی تا اجرا است.

چیزی که سبب می شود NEXT IN NET انتخابی درست باشد بی نیازی شما از مراجعه به مراکز مختلف،پشتیبانی تیم متخصص و حرفه ای و پرداخت کمترین هزینه با بیشترین سود است.

درباره ما

درباره ما

مجموعه ی NEXT IN NET متشکل از تیمی با انگیزه و متخصص است که در جهت بهبود اوضاع کسب و کار به روش تبلیغات مدرن و منطبق بر اصول حرفه ای و استاندارد قدم به دنیای کسب و کار گذاشته است.

خبرنامه.

برای عضویت در باشگاه خبرنامه NEXT IN NET و اطلاع یافتن از اخبار به روز دنیای دیجیتال ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید.